Banner

Fetva 246Pyetja:

Jam një i ri që ankohem dhe kam probleme me aknet (kokat e fytyrës).

Jam porositur që trupin ta lyej me verë?


Përgjigja:

Sikur të pyetje ndonjë mjek specialist musliman që respekton dhe i përmbahet Islamit ai do të jepte një listë me emrat e kremeve dhe barnave që eliminojnë sa më shpejt dhe sa më efektivisht këtë gjë.

Mos kufizo veten me konsultimin e këtij mjeku.Autor: Prof. Dr. el-Buti

Mbylle Es-Selatu ve es-Selamu alejke, ja Resul-Allah, ja Habib-Allah, ja Nebijj-Allah, ...

Në rregull Kjo webfaqe përdor cookies. Duke përdorur këtë webfaqe, do të pranoni edhe vendosjen e cookies. Më shumë Info ...